Kolejne wizualizacje wnętrz Willi Biruta

Z ogromną przyjemnością i dumą możemy pochwalić się kolejnymi wizualizacjami wnętrz Willi Biruta. Joanna Majewska z pracowni Home Story z ogromnym wyczuciem stworzyła wyjątkowe projekty pomieszczeń, które są współczesną interpretacją dziedzictwa stylu dawnych willi w Konstancinie. Zarówno w kuchni jak i w holu klasyczna elegancja przeplata się z nowoczesnym designem co tworzy unikalną przestrzeń mieszkalną. Łazienka to stylowe miejsce, gdzie każdy z przyjemnością zanurzy się w błogim relaksie. Wszystkie pomieszczenia willi komponują się w harmonijną całość tworząc niepowtarzalny i wyszukany styl apartamentów.

Kuchnia to pomieszczenie szczególne w każdym domu — to jego serce, w którym tętni życie rodziny. Z myślą o przyszłych mieszkańcach kuchnia w Willi Biruta została zaprojektowana tak, aby estetyka łączyła się z funkcjonalnością. Wyspa kuchenna to niezwykle praktyczne i wygodne rozwiązanie, które stwarza także świetne warunki do wspólnego, rodzinnego gotowania. Ekskluzywne materiały, sprzęt najlepszej jakości i designerskie meble tworzą miejsce o niepowtarzalnej atmosferze, która nadaje wyjątkowy smak codzienności.

Tak jak elewacja jest wizytówką domu, tak hol odpowiada za pierwsze wrażenia dotyczące jego wnętrz. W holu Willi Biruta subtelna biel ścian i drzwi w zestawieniu z mozaiką na podłodze tworzy intrygujące połączenie. Aranżacja tego eleganckiego holu jest zapowiedzią niepowtarzalnego stylu jaki czeka nas w kolejnych pomieszczeniach Willi.

Łazienka to niezwykła, intymna przestrzeń, która powinna być dobrze i praktycznie zaprojektowana, a jednocześnie swoim wyposażeniem powinna być kontynuacją stylistyki reszty pomieszczeń willi. Wyważona, minimalistyczna kolorystyka wraz z naturalnymi materiałami i eleganckimi dodatkami to kombinacja, która gwarantuję unikalną przestrzeń dla celebrowania codzienności.